UWAŻAJ, możesz się zakochać...


" Jest w tych ciuchach niezbadany czynnik X, który powoduje, że ludzie, którzy je zakładają błyszczą wewnętrznym światłem"


Tak samo jak lubimy założyć na siebie lekkie sportowe stroje, porządnie wyżyć się na treningu i spocić. Lubimy też wyglądać elegancko.
Ubrać się na codzień nie koniecznie w dres, a czuć się nadal dobrze 

i komfortowo.Na szczęście najnowsze trendy  idą właśnie w tę stronę - ELEGANCJA I WYGODA jednocześnie...


W internecie natknęliśmy się na firmę Hultaj Polski .
Przejrzeliśmy ich witrynę sklepową i byliśmy w niezłym szoku.
Ubrania, które mają w ofercie są spełnieniem marzeń dla ludzi lubiących połączenie sportu i elegancji. Nietuzinkowe kroje, pomysły i materiały. Unikalne pomysły, funkcjonalne rozwiązania, ubrania, które spełniały nasze najskrytsze marzenia.  Przyjemna dzianina, ubrania dopasowujące się do ciała...

Życie niesie wiele niespodzianek i nasze drogi skrzyżowały się : ) W sierpniu uczestniczyliśmy w festiwalu SHC Elements Sopot- Zatoka Sztuki, gdzie wystawiały się polskie firmy street wear'owe. Tam mieliśmy okazję poznać współwłaścicielkę i projektantkę Hultaja Polskiego - Annę Jankowską- Wiśnios
i wszystko stało się jasne...
Ania- ciepła, otwarta, niebywale uzdolniona, choreograf teatralny. Stworzyła ubrania, które idealnie współgrają z ciałem i jego ruchem. Odbieraliśmy na tych samych falach. Ania zaprosiła nas na zdjęcia. Pojechaliśmy do Warszawy, gdzie poznaliśmy resztę ekipy Hultaja Polskiego, w tym męża Ani, współzałożyciela, fotografa Marcina Wiśniosa. 

Atmosfera panująca w firmie totalnie rodzinna, ludzie pełni pasji, profesjonaliści w każdym calu !
A oto efekty....0 komentarze:

Prześlij komentarz